Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite aktualias naujienas pirmieji!

Rezoliucija

Pakeisti šiuolaikinės komunikacijos ir marketingo supratimą Lietuvoje bei padėti įmonėms pasinaudoti geriausiomis pasaulio praktikomis ir taip užimti ne tik nuomonės, bet ir rinkos lyderio poziciją savo srityje.

Vizitinė kortelė

Skaitmeninio turinio profesionalai – įdarbiname duomenis ir technines šiuolaikinių ir efektyviausių komunikacijos kanalų galimybes ir jas užpildome aktualiu turiniu, kurį sukuriame atsižvelgdami į potencialaus kliento portretą ir pirkimo etapą, kuriame jis yra. Mūsų tikslas – atnešti išmatuojamus ir jūsų verslo augimą skatinančius rezultatus.

Mūsų požiūris:

Kalbėjimas viena kalba – viena esminių vertybių, kuria mes gyvename. Todėl nuolat mokomės patys ir edukuojame savo klientus apie naujausius komunikacijos sprendimus ir tendencijas, taip kartu augindami Jūsų verslą. Mes tikime, kad tik kompleksiniai sprendimai, atitinkantys skirtingus klientų tipus ir pirkimo kelių etapus gali pasiekti teigiamą rezultatą. Todėl siekiame surinkti geriausius skirtingų sričių specialistus ir dirbame ne viename kanale, o įsiklausę į unikalias verslo problemas randame optimaliausią komunikacijos miksą, tinkantį būtent Jūsų verslui.

Mūsų komanda

Deividas Budginas Vadovas
deividas@komatininkai.lt
Virginija Kulakauskaitė Projektų vadovė
virginija@komatininkai.lt
Indrė Gatelytė Projektų vadovė
indre@komatininkai.lt
Rūta Račaitė Jaunesioji projektų vadovė
Martyna Steponavičiūtė Copywriter`ė
Dovydas Alijošius Reklamos analitikas
Gintarė Sakalytė Dizainerė
Laurynas Matonis Copywriter`is