Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite aktualias naujienas pirmieji!
Skaitmeninės reklamos amatai

Kampanijų kūrimas ir optimizavimas

Nuo auditorijų ir raktažodžių atrinkimo, architektūros iki reikalingų kodų ir konversijų sekimo sudiegimo – sukuriame arba sutvarkome jau esančias kampanijas. Vadovaudamiesi turimais duomenimis ir naudodami įvairius skriptus bei kitus metodus optimizuojame kampanijas, kad už tą patį biudžetą galėtume pasiekti geresnių rezultatų.

Analizė ir eksperimentai

Nuolat sekame rezultatus, analizuojame, kas veikia ir kas ne, teikiame rekomendacijas ir jas įgyvendiname. Ieškome naujų sprendimo būdų ir šalia jau veikiančių kampanijų išbandome naujas idėjas ir hipotezes, siekdami išgauti, kuo geresnį rezultatą.

Turinys ir dizainas

Skelbimas be poreikį atitinkančio turinio neturi reikšmės. Siekiame, kad mūsų kampanijos ne tik užkabintų, bet ir suteiktų naudą vartotojams ir per ją atvestų juos prie siekiamo rezultato. Baneriai, skelbimai ir visa kita vaizdinė medžiaga – mūsų dizainerių darbas, kurie užtikrina, kad vizualinė dalis paskatins vartotoją atlikti veiksmą.

Kanalai, kuriuose dirbame:
Socialinių tinklų reklamos

Svarbiausia reklamos socialiniuose tinkluose dalis: auditorijos. Ja kruopščiai atrenkame nuo ūsų verslo specifiką atitinkančių pomėgių iki klientų duomenų bazės, svetainėje besilankiusių vartotojų ar į juos panašių vartotojų auditorijų. Teisingai išnaudojant technines socialinių tinklų savybes – reklamos galimybės beribės.

Google reklamos tinklas

Esami sertifikuoti Google partneriai ir turime didelę patirtį Google paieškos (Adwords), banerinės reklamos, Gmail reklamos ir kitų Google teikiamų reklamos formų srityje. Naudodamiesi įvairiais įrankiais, užtikriname, kad Jūsų verslo ir kliento specifikai parinksime aktualiausią kanalą ir strategiją.

Remarketingas

Šiandien pakartotinės reklamos Jūsų svetainės lankytojams būdus sunku suskaičiuoti. Žinome, kuri remarketingo strategija geriausiai tiktų Jūsų verslui. Nesvarbu, ar teikiate tik vieną paslaugą ar reikia kompleksinio, dinaminio remarketingo pagalbos – mūsų specialistai užtikrins pasiekiamus rezultatus.

Susisiekite