Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite aktualias naujienas pirmieji!
Socialinių tinklų paslaugos
Strategija

Atliekame Jūsų socialinių tinklų auditą ir padedame sukurti Jūsų verslo tikslus atitinkančią strategiją. Nesvarbu, ar strategiją įgyvendinsite Jūs ar patikėsite tai mums – garantuojame išsamų ir į rezultatą nukreiptą darbą.

Komunikacija

Vadovaudamiesi parengta strategija vykdome socialinių tinklų komunikaciją, kurios metu kuriame kūrybiškas žinutes ir vizualinę dalį bei bendraujame su auditorija.

Reklama

Mūsų reklamos specialistai rūpinasi, kad skirtinguose komunikacijos etapuose, skirtingi reklamos būdai pasiektų keliamų tikslų. Siekiant gilesnių ir apčiuopiamesnių tikslų, socialinių tinklų reklama tampa galingu įrankiu pritraukti tikslinę auditoriją.

Prekės ženklo stilius

Kurdami komunikacijos strategiją bei pasakodami prekės ženklo istoriją, siekiame identiteto vientisumo, todėl kiekvienam prekės ženklui sukuriame atpažįstamą vizualinį stilių: nuo šriftų ir rėmelių iki foto filtrų ir spalvinės gamos.

Prekės ženklo balsas

Su kitais žmonėmis bendraujame priklausomai nuo esamo ir norimo sukurti santykio su jais. Padedame prekės ženklams atrasti bendravimo stilių ir balso toną, atsižvelgdami į auditorijos ypatumus bei santykį, kurį norime užmegzti.

Turinys

Kurdami turinį socialiniams tinklams vadovaujamies turinio rinkodaros principais: kuriame įtraukiantį ir naudingą turinį, kuris yra aktualus potencialiai auditorijai ir paskatina pasiekti iškeltų tikslų.

Mūsų kuriamas turinys pasakoja Jūsų istoriją, užmezga ryšį su bendruomene, suteikia naudos bei sukuria pridėtinę vertę vartotojams.

Mes pasirūpiname Jūsų turiniu nuo-iki: tekstai, istorijos, nuotraukos, dizainas.

Bendruomenės valdymas

Vartotojai įprato turėti betarpišką ryšį su prekės ženklais ir bendrauti su jais visur ir visada. Mes rūpinamės, kad jūsų auditorija gautų atsakymus į rūpimus klausimus laiku bei efektyviai valdome negiamų komentarų situacijas.

Analizė ir ataskaitos

Kiekvieną mėnesį pristatome išsamią ataskaitą, kurioje detaliai apžvelgiame esamą situaciją ir komunikacijos daromą poveikį Jūsų verslui bei užtikriname, kad iš anksto nustatyti tikslai yra pasiekiami ir pralenkiami!

Mokymai

Tam, kad kalbėtume viena kalba, nuolat vykdome konsultacijas, o esant reikalui ir vidinius mokymus įmonėms, kurių metu suteikiame reikalingų žinių apie socialinių tinklų komunikaciją ir mokymus, kad bendras mūsų darbas būtų dar produktyvesnis.

Reklama socialiniuose tinkluose

Mūsų reklamos specialistai rūpinasi, kad skirtinguose komunikacijos etapuose, skirtingi reklamos būdai pasiektų keliamus tikslus. Organinė komunikacija dėl nuolat besikeičiančių ir griežtėjančių algoritmų pasiekia vis mažiau vartotojų ir geriausiai atsiskleidžia formuojant įvaizdį. Tačiau siekiant gilesnių ir apčiuopiamesnių tikslų, socialinių tinklų reklama tampa galingu įrankiu pasiekiant tikslinę auditoriją.

Plačios auditorijos supažindinimas su prekės ženklu: tikslių auditorijų parinkimas, pagal vartotojų elgseną ir pomėgius.
Susidomėjusios auditorijos įtraukimas: pakartotinė reklama svetainėje apsilankiusiems ir į žinutes sureagavusiems vartotojams.
Esamų ir susidomėjusių klientų įtraukimas: reklama turimai duomenų bazei ir vartotojams, turintiems panašius pomėgius.

Susisiekite