Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite aktualias naujienas pirmieji!
Stringa komunikacija? Galime padėti!

Gyvų ar nuotolinių konsultacijų metu susipažįstame su jūsų verslu, išsiaiškiname problemas ir pasiūlome galimus jų sprendimo būdus. Konsultacijos gali būti vienkartinės arba ilgalaikės. Konsultuojame tiek strateginiais klausimais, tiek įgyvendinimo etapuose.

Konsultuojame
Skaitmeninės komunikacijos strategija

Kaip susidėlioti marketingo piltuvėlį, kokius kanalus ir auditoriją pasirinkti, kokius rodiklius matuoti, kokios turinio ir reklamos strategijos tiktų Jūsų verslui.

Identitetas skaitmeninėse erdvėse

Kokį balsą, stilių pasirinkti, kokią žinutę ir istoriją jūsų verslas gali pasakoti, kuriose srityse ir kaip galite tapti nuomonės lyderiais.

Skaitmeninė reklama

Kokios vartotojų pritraukimo kampanijos tiktų jūsų verslui, kokias remarketingo kampanijas naudoti, kokie kanalai ir įrankiai leistų optimizuoti kampanijas.

Turinio rinkodara

Kokią turinio strategiją pasirinkti, kaip rasti savo turinio nišą, kaip diferencijuoti turinį skirtingoms auditorijoms, kokią žinutę skleisti, iš kur gauti turinio, kaip turinį įdarbinti verslo tikslams pasiekti.

Inbound rinkodara

Kas yra inbound piltuvėlis, kaip jį pritaikyti jūsų verslui, nuo ko pradėti, kokius kanalus išnaudoti, kaip pasiekti rezultatą ir jį apskaičiuoti.

Techniniai klausimai

Turite sunkumų kurdami reklamos kampanijas, naujienlaiškius, tekstus? Galime padėti tai išspręsti.

Susisiekite